Ubrousky PREMIUM 40x40cm šedý 50ks
Kód: 0189125Vlastní sklad
Náš velký sklad v Brně umožňuje okamžité odeslání většiny produktů.
Odborné poradenství
Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného vybavení pro Vaši kuchyni.
Gastro provoz na klíč
Obraťte se na nás pokud zařizujete novou kuchyni. Uděláme to rádi za Vás.
Související produkty
Ubrousky PREMIUM 40x40cm bílé 50ks
Skladem
(81 bal.)
127,05 Kč včetně DPH
105 Kč
Měrná cena:
2,10 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm červené 50ks
Skladem
(11 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm modré 50ks
Skladem
(21 bal.)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm růžový 50ks
Skladem
(6 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm žluté 50ks
Skladem
(14 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm tmavězelená 50ks
Skladem
(11 ks)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm bordo 50ks
na objednávku 3-6dní
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm béžové 50ks
Skladem
(6 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
| Název: | Ubrousek PREMIUM šedý 40 x 40 cm [50 ks] |
| Výška [cm]: | 0,1 |
| Šířka / průměr [cm]: | 40 |
| Délka [cm]: | 40 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papírový program |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8591199891255 |
Dekorativní krajka (PAP) kulatá bílá ⌀22cm 100ks
na objednávku 3-6dní
47,19 Kč včetně DPH
39 Kč
Lepicí páska (PP/Hot-melt) transparentní 48mm x 66m 1ks
Skladem
(26 ks)
24,81 Kč včetně DPH
20,50 Kč
Měrná cena:
20,50 Kč / 1 ks
Ubrousek (PAP FSC Mix) 1vrstvý karo červený 33x33cm 100ks
Skladem
(72 bal)
31,46 Kč včetně DPH
26 Kč
Měrná cena:
0,26 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm růžový 50ks
Skladem
(6 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Čajové svíčky ø39x15mm (4h) 100ks
Skladem
(3 bal.)
151,25 Kč včetně DPH
125 Kč
Měrná cena:
1,25 Kč / 1 ks
Ubrousky 2vrstvé 33x33cm šedý 250ks
Skladem
(3 bal)
131,89 Kč včetně DPH
109 Kč
Měrná cena:
0,44 Kč / 1 ks
Dekorativní krajka (PAP) kulatá bílá ⌀32cm 100ks
na objednávku 3-6dní
83,49 Kč včetně DPH
69 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
