Ubrousky PREMIUM 40x40cm fuchsia 50ks
Kód: 0189123Vlastní sklad
Náš velký sklad v Brně umožňuje okamžité odeslání většiny produktů.
Odborné poradenství
Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného vybavení pro Vaši kuchyni.
Gastro provoz na klíč
Obraťte se na nás pokud zařizujete novou kuchyni. Uděláme to rádi za Vás.
Související produkty
Ubrousky PREMIUM 40x40cm bílé 50ks
Skladem
(81 bal.)
127,05 Kč včetně DPH
105 Kč
Měrná cena:
2,10 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm červené 50ks
Skladem
(11 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm modré 50ks
Skladem
(21 bal.)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm růžový 50ks
Skladem
(6 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm žluté 50ks
Skladem
(14 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm tmavězelená 50ks
Skladem
(11 ks)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm bordo 50ks
na objednávku 3-6dní
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Ubrousky PREMIUM 40x40cm béžové 50ks
Skladem
(6 bal)
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
| Název: | Ubrousek PREMIUM fuchsia 40 x 40 cm [50 ks] |
| Výška [cm]: | 0,1 |
| Šířka / průměr [cm]: | 40 |
| Délka [cm]: | 40 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papírový program |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8591199891231 |
Ubrousky 3vrstvé 40x40cm bílé 250ks
Skladem
(36 bal)
229,90 Kč včetně DPH
190 Kč
Měrná cena:
0,76 Kč / 1 ks
Ubrousek (FSC Mix) 3vrstvý bílý 40 x 40 cm [250 ks]
Dekorativní krajka (PAP) kulatá bílá ⌀36cm 100ks
na objednávku 3-6dní
85,91 Kč včetně DPH
71 Kč
Dekorativní krajka (PAP) kulatá bílá ⌀40cm 100ks
na objednávku 3-6dní
140,36 Kč včetně DPH
116 Kč
83 Kč
–7 %
Ubrousek (PAP FSC Mix) 1vrstvý bílý 33x33cm 500ks
Skladem
(>100 bal)
93,17 Kč včetně DPH
77 Kč
Měrná cena:
0,15 Kč / 1 ks
Ubrousek (PAP FSC Mix) 1vrstvý bílý 33x33cm 500ks karton 8balení
Dekorativní krajka (PAP) kulatá bílá ⌀32cm 100ks
na objednávku 3-6dní
83,49 Kč včetně DPH
69 Kč
Ubrousek (PAP FSC Mix) 1vrstvý karo červený 33x33cm 100ks
Skladem
(72 bal)
31,46 Kč včetně DPH
26 Kč
Měrná cena:
0,26 Kč / 1 ks
Rozetka (PAP) bílá ⌀21cm 500ks
Skladem
(1 bal)
229,90 Kč včetně DPH
190 Kč
Měrná cena:
0,38 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
